0 506 850 89 67 volkan@webtasarimzonguldak.com

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web siteleri ürünlerimizi veya hizmetlerimizi tanıtmak amacı ile tasarlanmış 24 saat firmamizi tanıtan pazarlamacılardır. Bu pazarlamacıları en iyi şekilde giydirip bakımlarını yaptiktan sonra en son teknolojik ürünlerle yeni müşteriler bulması için piyasaya göndermek şirketlerin doğru tanıtımlari için en doğru yollardandır. Tüm müşterileriniz teknolojiyi takip eden kurumsal yapıda gözüken doğru hizmet profillerine sahip bir şirket olmanızı ister. Potansiyel veya gerçek müşterileriniz, hizmet alacağı şirketin web sitesini dolaşırken, hatalı metinler, kötü web tasarım uygulama eksikleri, ulaşılamayan sayfalar veya gözü rahatsız edici herhangi bir alan olmamasını ister. Bu nedenle web tasarım doğru, profesyonel kişiler tarafından günümüzün teknolojileri kullanılarak tasarlanması gerekmektedir.

WEB YAZILIM

Web sayfalarını sizin tarafınızdan kontrol etmek ve içerisinde istediğiniz uygulamaları çalıştırmak amacı ile alanında uzman yazılım ekibimiz ile web siteniz için gerekli olan tüm teknolojileri ve tüm yazılım dillerini kullanarak web programlama hizmeti vermekteyiz.

OPTİMİZASYON

"Search Engine Optimization" kelimesinin Türkçe açıklaması ise; Arama Motoru Optimizasyonu demektir; Kısaltması ise AMO olarak bilinmektedir. Arama Motoru Optimizasyonu işinin yapılmasının temel amacı; web sitelerinin istenilen hedef kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlamak; böylece ürün ve hizmet tanıtan siteleri istenilen kitleye ulaştırıp sitemizi de hedefine ulaştırmaktır."Arama Motoru Optimizasyonu" en fazla google arama motorunda popüler olmuştur. Düzenli bir çalışma ile hedef kelimelerde google'da 1. sayfaya gelmek mümkündür

SOSYAL MEDYA

Ssosyal medyanın, birçok iş kolunun büyümesinde, marka farkındalığının artırılmasında ve e-ticaretin gelişmesinde önemli bir rolü olduğunu görüyoruz. Bugün markaların çoğu sosyal medyayı daha efektif kullanabilmek için kendini geliştiriyor. Peki şirketler, kendileri için milyonlarca müşteri anlamına gelen bu ağlarda neden yer almalı? Bugün dünyada 2 milyarın üzerinde olan sosyal medya kullanıcısının 2011 yılında %480 artış göstermiş olması oldukça önemli. Ayrıca sosyal ağlardaki aktif kullanıcıların %53'ü markaları takip ediyor. Rakamlar bize sosyal medyada daha az maliyetle daha çok kişiye ulaşabileceğimizi gösteriyor. Şirketler sosyal ağlarda kendi kitlelerini oluşturarak, müşterileriyle diyalağunu artırma ve olumsuzlukları kontrol etme şansına sahiptir. Araştırmalara göre sosyal ağları kullanan şirketlerin %48'e varan oranlarda satışlarını artırdıkları belirtiliyor.
Ekonomik Paket
Tasarım seç
Alan adı,500MB alan
5 adet e-mail
Yönetim Paket
Tasarım seç
Yönetim paneliı
Alan adı,500MB alan
Full Paket
Özel Tasarım
Yönetim Paneli
Google Uyumluluk